Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Marzec 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2022

W tym miesiącu nie jesteś po najlepszej stronie płotu. Ciężki klimat, który najprawdopodobniej odczujesz, ujawni się w różnych aspektach: przykrości, przeszkód na Twojej drodze lub w kontaktach, trochę gorzkich niespodziankach. Krótko mówiąc, wykonaj rundę wstecz i poczekaj aż wszystko minie. Na szczęście w pierwszym tygodniu miesiąca połączenie Marsa / Wenus w Koziorożcu pozwala ustalić jakąś władzę lub rozgłos. Jesteś rozpoznawany w swoich talentach i wartościach. Pozwala to na kapitalizację na przyszłość. Żyj więc na swoich osiągnięciach, bez robienia fali. Trzymanie się pewników nie przyniosłoby ci rozwiązania. Polegaj na względnej szansie, która jest podstawą zmian i prowadzi do nowych horyzontów. Od 14 do 16 unikaj konfliktu.

Miłość

Nacisk położony jest na status quo. Jeśli ruch musi zostać wynegocjowany, nie nadszedł jeszcze czas, aby się do tego zbliżyć. Należy raczej obserwować i oceniać. Otrzymasz tylko wyniki, jeśli zgodzisz się przekazać swoją kolej. Niech rzeczy przychodzą do ciebie bez próby wcielenia na siłę w życie. Doceniasz relacyjne wysiłki innych, w ich prawdziwej wartości.

Nasza rada dla Ciebie

Znajdź swoje małe szczęście każdego dnia w najprostszych rzeczach. Przeciwstawne aspekty powinny zostać ominięte. Zachowaj optymizm i dobry apetyt na życie. Zrównoważ swój budżet; nie będziesz zaskoczony.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko