Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2023 dla Panna

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2023

W tym miesiącu będziesz musiał opanować energie emanujące z Bliźniąt i Ryb. Energie te zakłócają twoje plany i twój spokój. Sprawiają, że czujesz się przytłoczony przez różne wydarzenia. Masz wrażenie, że twój małżonek, szef i inni nie rozumieją, co robisz. Tracisz kontrolę nad sytuacją. Około siódmego, gdy w twoim znaku tworzy się pełnia księżyca, zjawiska te się nasilają. Zamiast walczyć ze wszystkimi, spójrz inaczej na sytuację. Otwórz się na inne możliwości. Uran i Wenus w Byku oferują taką szansę. Z pewnością jest to nieoczekiwane, ale warto poświęcić temu trochę uwagi, jeśli chcesz mieć spokój.

Miłość

Mimo dobrych chęci wszystko wydaje się skomplikowane, chyba że zgadzasz się patrzeć na pewne sprawy inaczej. Energie w Rybach wywierają na ciebie presję, a Wenus w Byku mruga do ciebie. W tym miesiącu, wbrew temu, co myślisz, masz wybór i możesz podjąć decyzję.

Nasza rada dla Ciebie

Przestań starać się zaspokajać pragnienia innych! Zamiast tego pomyśl o sobie. Zrób sobie przysługę i nie przejmuj się tym, co myślą inni!

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko