Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Waga na Marzec 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2023

Energie, które dały ci poczucie bycia wolnym jak powietrze, teraz rozpraszają się w galaktyce. Z drugiej strony, do 25 opierasz się na tym, co przynosi ci radość i rozrywkę. W tym miesiącu Mars w Bliźniętach nadal jest twoim towarzyszem podróży. Pomaga opierać się atakom pochodzącym od Barana. Zachęca cię do posiadania hobby, które wpływa na twoje pomysły i tworzy relacje z pozytywnymi ludźmi. 21 zapowiadają się komplikacje. Przybywają 26 marca z Marsem w Raku! Wzmacniają energie pochodzące od Barana i Koziorożca. Nadal czujesz się zablokowany. Zamiast tego postaraj się zobaczyć pozytywną stronę spokojnego i cichego życia.

Miłość

Chociaż nieporozumienia ożywiają codzienne życie, twoje uczucia mają się całkiem dobrze! Mars w Bliźniętach tworzy wystarczająco dużo atrakcji i rozrywek. Widzisz życie w jasnych kolorach. Z drugiej strony, od 26. zamiast czuć się przytłoczonym, pogódź się z tym, co obniża poczucie twojej wartości

Nasza rada dla Ciebie

Energie Barana przynoszą ci tyle samo szczęścia, co rozczarowania. Jeśli chcesz, aby rzeczy się zharmonizowały, zastanów się nad tym, czego oczekujesz od innych.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko