Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Marzec 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2023

Energie emanujące z Barana i Bliźniąt pobudzają cię do działania! Szczęście nadal się do ciebie uśmiecha. Masz pomysły i projekty do zrealizowania. 8-go Saturn opuszcza Wodnika. Podczas swojego pobytu w twoim znaku zachęca cię do dopracowania twoich pomysłów, jednocześnie utrudniając ich realizację. Być może więc odkryłeś, że czas szybko płynie. W tym miesiącu wprowadzono pewne ograniczenia. Masz wolną rękę. Twoje relacje z innymi są doskonałe. Masz motywację, aby wszystko zmierzało we właściwym kierunku. Aż do 25, kiedy Mars pojawia się w Bliźniętach żonglujesz pomysłami. Reagujesz szybko. W tym miesiącu wszystkie światła są zielone, dzięki czemu możesz wykorzystać możliwości, które się pojawią.

Miłość

Planety w przyjaznych znakach wzmacniają twoją niezależność bez konieczności usprawiedliwiania się. Czujesz się dobrze, co szczęśliwie odbija się na twoich uczuciach. Jednak od 17. sytuacja się komplikuje, chyba że zaczniesz pojawiać się trochę częściej w domu.

Nasza rada dla Ciebie

Kiedy nadużywasz swojej wolności, Uran wysyła ci sygnał. W tym miesiącu to Wenus się tym zajmuje. Nie buntuj się. Słuchaj jej. Twoje uczucia zostaną dobrze ulokowane.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko