Dzisiaj, Sobota 28 Styczeń 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Marzec 2025

Isabelle Fortes

Baran  Byk  Bliźnięta Rak  Lew    Panna  Waga Skorpion Strzelec Koziorożec Wodnik  Ryby  Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Ognia Ziemia Powietrze Woda Kliknij swój znak

Zbliża się wyjątkowy i aktywny miesiąc! Słońce w Rybach do 20. w połączeniu z Saturnem i Neptunem (który przybywa do Barana 30.), w dobrej korelacji Marsa w Raku, wszystko to sprzyja szczególnej, uduchowionej atmosferze i poszukiwaniu sensu. Ta konfiguracja jest korzystna dla znaków wody i ziemi, podczas gdy inne znaki mogą być niecierpliwe.

Atmosfera zmienia się całkowicie od 20-tego, Słońce ślizga się w Baranie, by dołączyć do Merkurego (który jest obecny do 15.) i Wenus (która cofa się 2.), otaczająca energia będzie potężna, a uczucia zwycięskie, choć niezbyt stabilne. Relacje Merkurego i Wenus wpływają na wszystkie znaki. Opóźnienia, niepowodzenia i nieporozumienia mogą mieć w tym miesiącu miejsce, ponadto nie będzie łatwo o wyrażenie swoich emocji i właściwe zrozumienie życia uczuciowego. Warto nauczyć się trochę cierpliwości zwłaszcza, że serce chciałoby je w końcu usłyszeć!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko