Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Czytania Horoskopu na Marzec 2025 Bazujące na Twoim Znaku Zodiaku

Isabelle Fortes

Zbliża się wyjątkowy i aktywny miesiąc! Słońce w Rybach do 20. w połączeniu z Saturnem i Neptunem (który przybywa do Barana 30.), w dobrej korelacji Marsa w Raku, wszystko to sprzyja szczególnej, uduchowionej atmosferze i poszukiwaniu sensu. Ta konfiguracja jest korzystna dla znaków wody i ziemi, podczas gdy inne znaki mogą być niecierpliwe.

Atmosfera zmienia się całkowicie od 20-tego, Słońce ślizga się w Baranie, by dołączyć do Merkurego (który jest obecny do 15.) i Wenus (która cofa się 2.), otaczająca energia będzie potężna, a uczucia zwycięskie, choć niezbyt stabilne. Relacje Merkurego i Wenus wpływają na wszystkie znaki. Opóźnienia, niepowodzenia i nieporozumienia mogą mieć w tym miesiącu miejsce, ponadto nie będzie łatwo o wyrażenie swoich emocji i właściwe zrozumienie życia uczuciowego. Warto nauczyć się trochę cierpliwości zwłaszcza, że serce chciałoby je w końcu usłyszeć!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko