Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Byk na Marzec 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2025

Zawsze w pełni sił pod wpływem Urana (szczególnie w ostatnim czasie), zaczynasz ten miesiąc z wieloma projektami. Słońce, Saturn i Neptun w Rybach ułatwiają Ci kontakty, Twoje pomysły cieszą innych, a doświadczenie służy Ci do osiągnięcia sukcesu. Merkury od 3. do 28. w Baranie pomaga Ci myśleć, ale możesz nie ujawniać od razu swoich intencji. Mars sprzyja Twojemu poczuciu własnej wartości, masz do siebie pełne zaufanie, a Twoja samoocena jest naprawdę wysoka. Od 20-tego Słońce jest obecne w Baranie i dołącza do Merkurego i Wenus. Powinieneś czuć, że przygotowujesz się do czegoś, czujesz, że coś się zmieni, ale co? Jowisz służy Twoim interesom; Twoje dochody mogą rosnąć. Pluton wpowadza zmiany (1. okres miesiąca).

Miłość

Od 1. do 28. Wenus obecna w Baranie nie zachęca do wyrażania swoich uczuć ani do ich nadmiernego manifestowania. Jednak Mars w Raku ułatwia Ci działanie w oparciu o Twoje prawdziwe emocje. Możesz działać z delikatnością i subtelnością, a udowodnisz drugiej osobie, że Ci zależy.

Nasza rada dla Ciebie

Nie spiesz się, poświęć trochę czasu na przemyślenia, a potem działaj. Energie mogą Cię nieco denerwować i wcale Ci się to nie podoba. Pod koniec miesiąca wszystko powinno się uspokoić.

Byk: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko