Twoje prognozy astralne na Marzec 2025

Ten miesiąc zapowiada pewne napięcia, które musisz jak najlepiej zapanować! Do 20. poprawiające nastroje energie Ryb ułatwiają twoje kontakty, poprawiają nastrój i inspirują do duchowej roztropności, ale rzeczy komplikują się po 20. Twoje miejsce zamieszkania może stać się źródłem kłopotów, komunikacja z bliskimi może być trudna, tak samo jak przejawy uczuciowości – twoja powściągliwość może blokować wymianę zdań. Mars stawiający cię w obliczu wyzwania niestety nieco zwiększa presję na twoje najważniejsze relacje, słuchaj drugiej strony przed podjęciem decyzji i niech nieodpowiednią drażliwość pozostawisz w zapleczu. Sfera zawodowa jest chroniona, Jupiter stoi na straży twoich interesów, kierując cię ku życzliwym osobom albo ułatwiając realizację pożądanej przemiany. Uran zachęca ostatnią dekadę do otwarcia się na zupełnie nową przyszłość!

Miesięczny Horoskop Marzec 2025 dla Koziorożec
Idź do

  Miłość

  Ten obszar życia nie jest teraz ważny. Faktycznie, będziesz bardzo zajęty czymś innym, a twoje życie miłosne zawsze pozostanie na dalszym planie! Jednak Mars aktywuje twój obszar małżeński, w powietrzu zawiśnie atmosfera rumbii, wiele dynamizmu i być może kilka sprzeczności.

  W związku

  Twoje uczucia są trochę przygaszone w tym miesiącu, będziesz mieć głowę gdzieś indziej i serce w uśpieniu, twój partner może zdecydować się zaakceptować tę sytuację, albo może domagać się czegoś innego! Nie zaniedbuj zbyt mocno swojej drugiej połówki, postaraj się.

  Singiel

  Wasze pragnienie wchodzenia w związek będzie silne, ale możecie źle to zrobić i doświadczyć kilku negatywnych sytuacji uczuciowych. Nie przywiązujcie zbyt dużej wagi do swojej uwodzenia, bądźcie troskliwi i uważni, inaczej można spodziewać się nieporozumień. Zen!

  Kariera / Finanse

  Jupiter może przynieść Ci profesjonalną waloryzację, sprawiedliwą uznanie za Twoje talenty, które Twój szef zaczyna dostrzegać wyraźniej. Sfera pieniężna pozostaje stabilna, Pluton może nawet sprzyjać korzystnym zmianom dla Twojego posiadania (pierwsza dekada), czy ostatnio zainwestowałeś? Mars pobudza Twoją ambicję, Twoje postępy zależą od współpracy z innymi.

  Porady na miesiąc

  Trzymajcie się Waszego spokoju lub bezpiecznych przyjaciół, jeśli będzie trochę burzliwie w trakcie tego miesiąca! Wykorzystajcie swoją wewnętrzną mądrość i odpuśćcie, jeśli presja w domu staje się za silna.

  Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.