Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Marzec 2025 dla Waga

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Marzec 2025

Dzięki Słońcu w Rybach (a także Saturnowi i Neptunowi) do 20-ego jesteś pilny i uważny, Twój szef może Ci pogratulować! Mars w Raku akcentuje Twoje zaangażowanie w pracę w sferze zawodowej, ale trzymaj się z daleka od zbyt autorytarnych lub zrzędliwych kolegów. Energie Barana przez resztę miesiąca (Słońce, Merkury i Wenus) zwracają uwagę na Twojego partnera lub współpracowników, tak naprawdę nie możesz działać bez uwzględnienia ich zdania. Wręcz przeciwnie, będziesz chciał udowodnić swoją wartość, swoje uczucia lub wewnętrzną siłę. Głębsza komunikacja od 15-tego zachęca Cię do prawidłowego doboru słów tak, aby nikogo nie skrzywdzić. Wenus od 2-go daje Ci nieco do myślenia o Twoim życiu miłosnym.

Miłość

Wenus w Baranie motywuje Cię do miłości z pasją i wyrażania uczuć, ale także do rozważenia co sprawia, że Twoje serce śpiewa? Twoje pragnienia będą ważne, skłonne do uczynienia Cię bardziej wymagającym, Twoi bliscy mogą być bardzo zaskoczeni.

Nasza rada dla Ciebie

Miesiąc pełen niespodzianek i zwrotów akcji. Postaw na jakość we wszystkim, a nie na ilość, w ten sposób Twoje plany zostaną zrealizowane!

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko