Mój codzienny horoskop iPhone / iPad / Android / Windows Phone iPhone/iPad Android Windows Phone
Horoskop na miesiąc dla znaku Baran Horoskop na miesiąc dla znaku Byk Horoskop na miesiąc dla znaku Bliźnięta Horoskop na miesiąc dla znaku Rak Horoskop na miesiąc dla znaku Lew Horoskop na miesiąc dla znaku Panna Horoskop na miesiąc dla znaku Waga Horoskop na miesiąc dla znaku Skorpion Horoskop na miesiąc dla znaku Strzelec Horoskop na miesiąc dla znaku Koziorożec Horoskop na miesiąc dla znaku Wodnik Horoskop na miesiąc dla znaku Ryby
Baran
Byk
Bliźnięta
Rak
Lew
Panna
Waga
Skorpion
Strzelec
Koziorożec
Wodnik
Ryby

» » » »

Ryby Horoskop na miesiąc Październik 2017 dla znaku zodiaku Ryby
  Opracowany przez Isabelle Fortes

Czas na podjęcie poważnych zmian w swoim życiu ! Przejście Jowisza do trygonu wobec Twojego znaku, razem ze Słońcem i Wenus, doda Ci więcej wewnętrznej energii i odwagi, aby dokończyć kwestie, które blokują Cię już od dłuższego czasu. Wchodzisz w nowy cykl, w którym z łatwością kontrolujesz swoje emocje i uczucia – miłość i wolność idą w parze. W związku z tym, Twoje relacje z ukochaną osobą pełne będą intensywności i satysfakcjonujących sytuacji.

Zyskasz na pewności siebie, co pozytywnie wpłynie na Twoje życie miłosne. Jeśli jesteś singlem, zyskasz na znajomości, która otworzy Ci oczy na wiele spraw i odkryje przed Tobą rzeczy, o których nie miałeś pojęcia. Twoje relacje z innymi będą bardziej spontaniczne, ale również bogate w sens.

iPhone / iPad Android