Dzisiaj, Czwartek 13 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Lew na Październik 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 13/08/2020

Twoje prognozy astralne na Październik 2018

Z październiku będziesz w świetnej formie i pełen energii. Zwłaszcza w relacjach z innymi, gdyż odczuwasz ogromną potrzebę spotykania innych i wymiany zdań. Będzie to więc Twój miesiąc życia towarzyskiego. Jesteś ciekawy, pragniesz się uczyć, szukać nowych pomysłów i znaleźć nowe rozwiązania do problemów. Wysłuchasz porad na prawo i lewo, ale tak naprawdę podejmiesz swoje własne decyzje, podążając za swoją intuicją, ale nie bez refleksji. W każdym razie niezależnie od tego, co robisz, zachowujesz swoją niezależność. Zapragniesz również zmian. I być może uporządkujesz swoje relacje z innymi, eliminując niektóre z nich. Może to wydarzyć się w dość chaotyczny sposób i wprowadzić napiętą atmosferę z pewnymi osobami. Niezależnie od tego pójdziesz do przodu, a Twoim hasłem przewodnim będzie "Kto mnie kocha, pójdzie za mną".

Miłość

W kwestiach miłości zaczniesz myśleć o założeniu rodziny i posiadaniu dzieci. Zamierzasz więc dobrze się zastanowić, zanim zaangażujesz się w jakąś relację.

Nasza rada dla Ciebie

Wykorzystaj swoją wspaniałą energię na wprowadzenie porządku w relacjach z innymi i na pokazaniu swojego stanowiska w sprawach, na których najbardziej Ci zależy. Unikaj jednak tworzenia nieprzemyślanych opinii. Słuchaj i zachowaj otwartość umysłu.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko