Dzisiaj, Czwartek 13 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Październik 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 13/08/2020

Twoje prognozy astralne na Październik 2018

W tym miesiąca relacje będą w centrum Twojej uwagi. Być może odłożyłeś na bok pewne sytuacje, którym teraz musisz stawić czoła. Zostaniesz nawet przyparty do muru. Zostaniesz poproszony o pewne wzięcie na siebie pewnych zobowiązań, podjęcie decyzji albo pewne konflikty wyjdą na jaw i zmuszą Cię do objęcia stanowiska w danej sprawie. Nie wszystko będzie jednak tak negatywne, jak Ci się wydaje. Nic nie jest tak bardzo denerwujące jak niejasne sytuacje, w których nie możesz wyrazić tego, co myślisz. Będziesz więc mógł w końcu zakończyć je i odświeżyć dzięki temu relacje z innymi, przywracając dialog na nowych zasadach. Twoje przyjaźnie będą jeszcze silniejsze niż przedtem, opierając się na szczerości i wspólnych przekonaniach. Być może dzięki temu pojawią się nowe pomysły, które Cię zachwycą. Możesz więc rozpocząć nowe, wspólne przygody z bliskimi Ci osobami.

Miłość

W tym miesiącu ważniejsza będzie przyjaźń od miłości. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy w związku, najważniejsze dla Ciebie w tym miesiącu będzie relacja z ukochanymi osobami, oparta na wspólnym zrozumieniu.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli w tym miesiącu dojdzie do konfliktów lub nieprzyjemnych dyskusji, spróbuj zachować zimną krew i nie dać się ponieść emocjom. Jeśli zachowasz spokój, odnajdziesz możliwość wyjaśnienia trudnych sytuacji, dzięki czemu rozpoczniesz nowy start i wzmocnisz więzi.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko