Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Byk na Październik 2019

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Październik 2019

Październik będzie dla Ciebie dobrym miesiącem, drogi Byku. Planety pozytywnie wpłyną na Twoje morale. Podchodzisz do rzeczy w inteligentny i przemyślany sposób. Od 5 października tworzysz plany, wykorzystując swoje umiejętności organizacyjne. Decydujesz się bardziej na równowagę niż niestabilność. Życie uczuciowe staje się Twoim priorytetem. Jeśli odkryjesz pewne wahania, robisz wszystko, aby uzyskać wyjaśnienia. Możesz zostać oskarżony o nadmierne zaangażowanie się, ale wybrniesz się z tego, broniąc swoich własnych przekonań. Od drugiego tygodnia Twoją codzienność napełnią przyjemne chwile spędzone w rodzinie. W okolicach 21 października czeka Cię bardziej imprezowa atmosfera, z chęcią spotkasz się z przyjaciółmi. Nawet jeśli Twoje wyjścia przedłużą się do późnych godzin wieczornych, nie będziesz narzekać! Spodziewaj się szalonego w tym zakresie miesiąca!

Miłość

Wenus pomoże Ci w odzyskaniu pewności siebie, jeśli ciążyły na Tobie wątpliwości. Październik przyniesie Ci dużo pozytywnej energii, czeka Cię atmosfera pełna spokoju i łagodności. Decydujesz się na zrozumienie swoich uczuć i przestajesz ukrywać się za wymówkami. Zaproponujesz poważną rozmowę ze swoim partnerem w okolicach 17 października.

Nasza rada dla Ciebie

Nie zaniedbuj swojego życia uczuciowego. Z pewnością nie da się wszystkim upodobać, spróbuj więc prowadzić swoje własne życie i nie bierz co chwilę pod uwagę opiniii innych.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko