Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Październik 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2019

Od samego początku miesiąca musisz wziąć na siebie pewne odpowiedzialności. Nie powinno to Cię jednak przytłoczyć. Wenus ułatwi Ci relacje z innymi, wprowadzając stabilność i trwałość w miłości. Doprowadzi to do idealnej okazji na podbicie czyjegoś serca. Osiągasz wszystko z lekkością, ale pamiętaj, że może to być przelotny okres. Relacje z innymi są pełne ciepła, najbliżsi akceptują Twoje decyzje. Z łatwością przekonasz niejednego, przede wszystkim dzięki Twojej charyzmatycznej postawie. Tydzień 15 października przyniesie ze sobą zwolnienie tempa, zrozumiesz, że warto słuchać swojego organizmu i oznak zmęczenia. Nie szukasz dla siebie wymówek. W okolicach 21 października gwiazdy na nowo obdarzą Cię pozytywną energią, która przyniesie efekty w życiu uczuciowym na dłuższą metę. W programie pasja i namiętność!

Miłość

Merkury doprowadzi do kilku zmian w życiu uczuciowym. Komunikacja będzie na wysokim poziomie. W okolicach 17 października gwiazdy przyniosą Ci jeszcze więcej satysfakcji w tej dziedzinie. Udaje Ci się zmniejszyć wszelkie problemy, m iłość jest dla Ciebie priorytetem. Wyrażenie swoich własnych uczuć stanie się łatwiejsze.

Nasza rada dla Ciebie

Wsłuchaj się w swoją intuicję. Nie rób niczego wbrew samemu sobie. W tym miesiącu gwiazdy Cię kochają, wykorzystaj więc w pełni możliwości, które pojawią się w Twoim życiu. Możesz sobie nawet pozwolić na trochę kaprysów.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko