Dzisiaj, Czwartek 15 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Październik 2019

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 15/04/2021

Twoje prognozy astralne na Październik 2019

Od samego początku miesiąca musisz wziąć na siebie pewne odpowiedzialności. Nie powinno to Cię jednak przytłoczyć. Wenus ułatwi Ci relacje z innymi, wprowadzając stabilność i trwałość w miłości. Doprowadzi to do idealnej okazji na podbicie czyjegoś serca. Osiągasz wszystko z lekkością, ale pamiętaj, że może to być przelotny okres. Relacje z innymi są pełne ciepła, najbliżsi akceptują Twoje decyzje. Z łatwością przekonasz niejednego, przede wszystkim dzięki Twojej charyzmatycznej postawie. Tydzień 15 października przyniesie ze sobą zwolnienie tempa, zrozumiesz, że warto słuchać swojego organizmu i oznak zmęczenia. Nie szukasz dla siebie wymówek. W okolicach 21 października gwiazdy na nowo obdarzą Cię pozytywną energią, która przyniesie efekty w życiu uczuciowym na dłuższą metę. W programie pasja i namiętność!

Miłość

Merkury doprowadzi do kilku zmian w życiu uczuciowym. Komunikacja będzie na wysokim poziomie. W okolicach 17 października gwiazdy przyniosą Ci jeszcze więcej satysfakcji w tej dziedzinie. Udaje Ci się zmniejszyć wszelkie problemy, m iłość jest dla Ciebie priorytetem. Wyrażenie swoich własnych uczuć stanie się łatwiejsze.

Nasza rada dla Ciebie

Wsłuchaj się w swoją intuicję. Nie rób niczego wbrew samemu sobie. W tym miesiącu gwiazdy Cię kochają, wykorzystaj więc w pełni możliwości, które pojawią się w Twoim życiu. Możesz sobie nawet pozwolić na trochę kaprysów.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko