Dzisiaj, Piątek 02 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Baran na Październik 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Zrób miejsce dla siebie i duchowej introspekcji, drogi Baranie! Do 22-go, Słońce w Wadze wzmacnia rolę twojego partnera i współpracowników. Nadmiernie pobudzony przez Marsa w twoim znaku będziesz zmuszony współpracować! Mercury w Skorpionie, aż do 28-go, przychodzi, by pobudzać twoje wewnętrzne życie, stosunek do pieniędzy i pomóc w realizacji twoich pomysłów. Wenus łagodzi warunki pracy i codzienną rutynę od 4-go do 28-go. Przed i po jest więcej zabawy! Twoje przeznaczenie społeczno-zawodowe jest wzmacniane przez wszechświat, w ostatnich dwóch dekadach. Twój sektor finansowy odczuwa wpływ Urana w Byku, w pierwszej dekadzie, trwa nieodwracalna zmiana w twoim źródle dochodu. Zmiana pracy? Założenie spółki? Od 23-go do 31-go Słońce w Skorpionie wzmacnia twoje libido!

Miłość

Między Marsem w domu a Merkurym w sferze zmysłów, twoje libido powinno być potężne! Ponieważ jednak twój związek do 22-go będzie przeżywał okres spełnienia, będziesz musiał wziąć pod uwagę oczekiwania i potrzeby swoich potencjalnych partnerów. Wenus w Pannie od 4-go do 28-go nie pozwala na ekspresję twojego wybuchowego temperamentu! Nic nie jest proste.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu najpierw pomyśl zanim coś zrobisz, nawet jeśli twoja potężna energia sprawia, że chcesz przenosić góry. Praktykuj wyciszająca aktywność. Ten sezon sprzyja pozostaniu w domu, jak w delikatnym kokonie. Powitaj słodycz w swoim życiu.

Baran: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko