Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Październik 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Podkreślisz swoją kreatywność i zaktywizujesz plany, drogi Bliźniaku! Słońce w Wadze aż do 22-go jasno rozświetli twoje emocje i kreatywność! Jeśli jesteś rodzicem, twoje relacje z dziećmi będą uprzywilejowane. Merkury, twoja planeta, w Skorpionie aż do 28-go zapowiada czas introspekcji, wymieniasz głębokie poglądy z twoimi zawodowymi partnerami. To wszystko będzie jeszcze silniejsze od 23-go, kiedy Słońce będzie w Skorpionie. Planety o ciężkiej wadze, w sektorze życia i śmierci, w drugiej i trzeciej dekadzie, kontynuują głęboką zmianę koncepcji. Wenus od 4-go do 28-go łagodzi twoje życie rodzinne, podczas gdy Uran przygotowuje cię na poważne zmiany w życiu, w pierwszej dekadzie. Od 23-go do 31-go uhonorowanie w pracy!

Miłość

Harmonijne życie do 22-go i od 28-go do 31-go. Twoja potężna siła dzięki Marsowi w Baranie zapowiada radosne oczekiwanie, specjalnie dostrojone do kręgu towarzyskiego. Romantyczna Miłośc? Wenus w Pannie od 4-go do 28-go podkreśla twoje uczucia. Skromność i powściągliwość będą przeważać w miłości. Bądź dyplomatyczny, zabawny i delikatny!

Nasza rada dla Ciebie

Spokojny początek upadku, wpływy planet w tym miesiącu są raczej łagodne dla twojej konstelacji jako całości. Zawsze dobrze jest żyć w spokoju, zwłaszcza dla kogoś takiego jak ty, skoncentrowanego na intelekcie. Odpręż się i odpuść!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko