Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Październik 2020 dla Panna

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Skup się na swoich aktywach i emocjonalnych radościach, droga Panno! Słońce w Wadze do 22-go oświetla twój sektor związany z wynagrodzeniem i pieniędzmi. Wenus wchodzi w twój znak od 4-go do 28-go, jesteś charyzmatyczny! Merkury, twoja planeta, w Skorpionie, aż do 28-go, wyostrza twój analityczny umysł i sprawia, że twoje intelektualne przemyślenia są głębokie, a podróże owocne. Ciężkie znaki zodiaku przyniosą zmianę, naprawę i potwierdzenie do sektora miłości i twórczości w ostatnich dwóch dekadach. Uran w Byku, w pięknym aspekcie twojego Słońca, w pierwszej dekadzie, otwiera nowe perspektywy. Mars w Baranie wywołuje pulsowanie zmysłów i stwarza kosmiczne tajemnice! Od 23-go Słońce w Skorpionie pomaga ci w stawianiu kroków i wymianie zdań z innymi.

Miłość

Od 4-go Wenus zasiądzie w twoim znaku i wniesie wiele zalet: charyzmę, atrakcyjną siłę, dyplomację i inne korzyści! W tym miesiącu będziesz bogaty w satysfakcjonujące życie emocjonalne. Z drugiej strony Mars w Baranie, nakłania cię do pozbycia się swoich lęków, wątpliwości, wstydliwości. Dostosuj się!

Nasza rada dla Ciebie

To będzie przyjemny miesiąc. Zaakceptuj pewną intensywność w swoich kontaktach, bo przyniesie to większe korzyści. Neptun, skierowany w stronę twojego znaku, promuje duchowe otwarcie, nadszedł czas byś odpuścił. Użyj introspekcyjnego umysłu do celów dobroczynnych.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko