Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Strzelec na Październik 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2020

Plany i kreatywność są teraz w centrum uwagi, drogi Strzelcu! Słońce i Waga aż do 22-go wpływają na twój sektor towarzyski i twoje plany. Teraz jest odpowiedni moment, aby wziąć się w garść i zaplanować to, co należy. Merkury w Skorpionie aż do 28-go, popycha cię do introspekcji, która nie jest dla ciebie oczywista. Kochasz aktywność i wolność – te cechy będą jeszcze silniejsze po 23-im. Natomiast Mars w Baranie, w zgodzie z twoim znakiem, ogłasza potężne przyspieszenie dostosowane do twojej pomysłowości i twoich ukochanych! Nadal trwa reorganizacja twoich finansów pod wpływem planet o ciężkiej wadze w ostatnich dwóch dekadach. W pierwszej dekadzie będziesz chciał przeorganizować swoją pracę, aby inaczej zarządzać swoim zdrowiem. Uran będzie Ci w tym towarzyszył. Wenus w Pannie wprowadzi trochę delikatności do kwestii towarzysko-zawodowych, twój urok może przyczynić się do poprawy w tej dziedzinie.

Miłość

Piękna ewolucja miłości pod wpływem dynamicznego Marsa w Baranie! Będziesz chciał zacząć coś od nowa lub z zapałem kontynuować to, co jest. Intensywność, tęsknota, emocje z pewnością będą ważne w ciągu miesiąca. Jednak twoje pragnienie podboju musi uwzględniać nieśmiałą Wenus, która może być trochę irytująca dla twojego temperamentu. Okaż cierpliwość!

Nasza rada dla Ciebie

Siły miesiąca sprzyjają ekspresji twojego ognistego i aktywnego temperamentu. Uważaj na swoje myśli, aby nie zakłócały twojego ducha zwycięzcy. W tym miesiącu może pojawić się lekki cień w aureoli światła.

Strzelec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko