Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Październik 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2021

Jeśli szukasz rozwiązań swoich problemów, znajdziesz je od 13 października. Wpływy planetarne sugerują krótkotrwałą przerwę w działaniach. Branie udziału w nowych projektach czy też szukanie okazji, wydaje się być dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Około 19 października atmosfera w pracy może stać się ciężka. Twoi koledzy z biura będą ciężko pracować, odzywa się w tobie próżność. Nie pozwalasz innym zawracać sobie głowy, nie ukrywasz swoich ambicji. W rodzinie, to ty rozwiązujesz konflikty, w tym miesiącu jesteś w stanie szczerze i życzliwie omówić ważne tematy. Pod koniec miesiąca niektóre planety wysyłają ci dobre wibracje, wystarczające, byś mógł trochę odetchnąć, zwłaszcza jeśli jesteś podatny na stres.

Miłość

Astralne niebo obserwuje twoje miłości. Zwracaj uwagę na drugą osobę, ponieważ ten dobry okres może nie potrwać zbyt długo. Musisz podjąć pewne wysiłki. Będąc pomysłowym i znajdując solidne argumenty, możesz zmienić swoją sytuację. Małe ostrzeżenie, twoja silna wola i determinacja powodują niekiedy stres i bezsenność.

Nasza rada dla Ciebie

Wybrałeś relację z osobą, która rozumie twoje życie. Nadszedł czas na ustępstwa, po prostu musisz zrezygnować z dwóch lub trzech drobiazgów, aby funkcjonować spokojniej.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko