Dzisiaj, Niedziela 27 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Październik 2021

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 27/09/2020

Twoje prognozy astralne na Październik 2021

Twój umysł błądzi, pojawiają się niezrozumiałe sny. Na początku miesiąca pojęcie lekkości odzwierciedla twoją osobowość. Około 10 października odczuwasz zmiany. Rozjaśniają się mgliste sytuacje dotyczące twoich uczuć, nie pływasz już po niespokojnych wodach. Wahasz się, ale podejmujesz słuszne decyzje. Około 21 października kontrolujesz swoje emocje, nie ruszasz się z miejsca, szybko szukasz rozwiązań. Zamiast siedzieć przed telewizorem, wolisz spędzać wieczory z przyjaciółmi, organizujesz wspólne posiłki. W tym miesiącu twoi przyjaciele i rodzina są najważniejszą częścią twojego świata.

Miłość

Jeśli ostatnio romantyczne relacje były skomplikowane, nadrabiasz je, podejmując pewne ryzyko. Jesteś pod ochroną planet, twoje działania są chronione, nie boisz się rozmowy. Możliwa jest szansa na rozpoczęcie działalności. Około 15 października możesz podjąć radykalną decyzję. Otrzymujesz dowód miłości, którego się nie spodziewałeś.

Nasza rada dla Ciebie

Decyzje, które podejmujesz, prowadzą do nowych sytuacji. Nie trać z oczu celów, które sam sobie postawiłeś, poruszaj się we własnym tempie. Rozpieszczanie ludzi, których kochasz, jest dobre, nie zapomnij o tym.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko