Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Październik 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2021

Twój umysł błądzi, pojawiają się niezrozumiałe sny. Na początku miesiąca pojęcie lekkości odzwierciedla twoją osobowość. Około 10 października odczuwasz zmiany. Rozjaśniają się mgliste sytuacje dotyczące twoich uczuć, nie pływasz już po niespokojnych wodach. Wahasz się, ale podejmujesz słuszne decyzje. Około 21 października kontrolujesz swoje emocje, nie ruszasz się z miejsca, szybko szukasz rozwiązań. Zamiast siedzieć przed telewizorem, wolisz spędzać wieczory z przyjaciółmi, organizujesz wspólne posiłki. W tym miesiącu twoi przyjaciele i rodzina są najważniejszą częścią twojego świata.

Miłość

Jeśli ostatnio romantyczne relacje były skomplikowane, nadrabiasz je, podejmując pewne ryzyko. Jesteś pod ochroną planet, twoje działania są chronione, nie boisz się rozmowy. Możliwa jest szansa na rozpoczęcie działalności. Około 15 października możesz podjąć radykalną decyzję. Otrzymujesz dowód miłości, którego się nie spodziewałeś.

Nasza rada dla Ciebie

Decyzje, które podejmujesz, prowadzą do nowych sytuacji. Nie trać z oczu celów, które sam sobie postawiłeś, poruszaj się we własnym tempie. Rozpieszczanie ludzi, których kochasz, jest dobre, nie zapomnij o tym.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko