Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Październik 2022

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 21/09/2020

Twoje prognozy astralne na Październik 2022

Jesień okazała się niezwykle udana, drogi Bliźniaku! W tym miesiącu jesteś na rozdrożu; z jednej strony mały głos nakazuje ci podążać za instynktem, z drugiej musisz przeżywać nowe przygody i oryginalne wydarzenia. Za swoim beztroskim tempem ukrywasz prawdziwą mózgową naturę. Od 10 października czekają na ciebie niesamowite spotkania zawodowe, nie będziesz miał czasu na inne zajęcia lub wypoczynek; poświęcisz się swojej pracy, a twoi przyjaciele i rodzina będą mogli wskazać ci drogę, bez względu na wszystko, w tej chwili będziesz głodny sukcesu. Od 22 uwaga! Wenus prowadzi do ekstremalnych emocji, prawie niemożliwe będzie kontrolowanie swoich uczuć; nie jesteś bezpieczny od wielkiego zauroczenia.

Miłość

Około 20 października miłośc wraca, będziesz hitem! Przyjemność uwodzenia jest obecna, podwoisz uczucia, pokochasz, nauczysz się oswajać czas, nie spiesz się. Niektórzy będą musieli ciężko pracować, aby pokonać swoją nieśmiałość.

Nasza rada dla Ciebie

Jesteś w dobrym momencie do podjęcia decyzji. Prywatność, życie zawodowe, możliwości są dostępne bez problemu. Żeby żyć spokojnie, staraj się nie rozpraszać.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko