Dzisiaj, Piątek 09 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Lew na Październik 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2022

Chęć szybszego poruszania się niż muzyka nie jest najlepszym pomysłem stulecia, poza tym gwiazdy będą starały się cię zniechęcić. Zrób miejsce na cierpliwość, dopiero 11 października możesz cieszyć się szczęśliwymi wydarzeniami. Około 14 dobre działania globalne są odczuwalne; powoli zaczynasz doświadczać korzyści w tym czasie, będziesz ryczał z zachwytu. Niektóre projekty ujrzą światło dzienne, inne potrwają dłużej, bez względu na to, czy inwestujesz. Jak tylko porządek nie upiększy twoje niebo, natychmiast zaczynasz działać. Profesjonalnie lub osobiście, jeśli masz głowę w chmurach, nie daj się oślepić pięknymi obietnicami; wolisz mieć zorganizowany umysł i twardo stąpać po ziemi.

Miłość

Wpływy astralne obiecują miłe chwile w perspektywie, w rodzinie lub w miłości. Jeśli masz projekty (podróże lub inne), priorytetem są zmiany, drugi tydzień jest idealny do wprowadzenia ich w życie. Jeśli byłeś krytykowany za zbyt osobiste zachowanie, zmieniasz zasady. Twoi bliscy są mile zaskoczeni twoją decyzją.

Nasza rada dla Ciebie

To nie są porażki, które ci przeszkadzają; nakreślasz swoją trasę do przodu. Bez względu na cenę, jesteś zaprogramowany, aby odnieść sukces. Brawo, miła inicjatywa! Nie zatrzymuj się tylko!

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko