Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Panna na Październik 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2023

Merkury opuszcza twój znak 5., a Wenus pojawia się 10. Od 13. Mars przechodzi w Skorpiona. Pod koniec miesiąca dołączają do niego Merkury i Słońce. Chociaż Saturn jest w pobliżu, a Jowisz zwalnia, masz potencjał, aby wprowadzać zmiany. Dzięki interwencji planet w Skorpionie masz środki, aby pójść dalej. To zachęta do przezwyciężenia problemów symbolizowanych przez Saturna w Rybach. Twoi bliscy są twoimi najlepszymi sprzymierzeńcami. Pomagają ci docenić swoje mocne strony i wykorzystać je dla twoich korzyści. W tym miesiącu, jeśli masz wątpliwości, poproś o radę tych, do których masz pełne zaufanie.

Miłość

Od 10 czujesz się lepiej! Wenus pomaga walczyć z Saturnem. Zachęca cię, byś zignorował cienie przeszłości i pomyślał o sobie. W tym miesiącu nadszedł czas, aby zmienić wygląd i zaakceptować propozycje znajomych.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu nie patrz w przeszłość i zaufaj sobie. Twoi najlepsi przyjaciele wrócą do ciebie z nowymi, ciekawymi znajomymi.

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko