Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Ryby na Październik 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2024

Jowisz daje ci sugestie. Niestety, z energiami łączącymi go z twoim znakiem i Saturnem, nie wydają się zadowalające. Te siły, które są nadal pozytywne, nie mają potencjału, którego zasadniczo szukasz. Potrzebujesz więcej. Po powrocie Plutona w Koziorożcu i cennej rywalizacji energii w Skorpionie przeznaczenie jest dla ciebie laskawe. To, co oferuje, jest z pewnością mniej odczuwalne, ale jest bardzo interesujące dla twojego rozwoju. Może nawet być dokładnie tym, czego chcesz na dłuższą metę. Mimo, że wszystko dzieje się szybko, masz czas na przemyślenia. Jeśli chcesz to omówić, możesz liczyć na swoich najbardziej lojalnych przyjaciół i ich mądre rady.

Miłość

Korzystny aspekt, który łączy Marsa z Rakiem z Wenus w Skorpionie, nieco wzmacnia twoją miłosć. Wyprowadza z odrętwienia w szczęśliwych i pogodnych okolicznościach. Czujesz się bardziej pewny siebie. Jesteś gotów poważnie się zaangażować.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu los przejmuje prowadzenie. Zaufaj przeznaczeniu i staraj się najlepiej, jak potrafisz. Jeśli chodzi o złe duchy, nie myśl o nich.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko