Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Październik 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2024

Wenus jest w twoim znaku do 17. Merkury dołącza do niej 14-go, a Słońce pojawia się 23-go. Te energie pobudzają cię od stóp do głów! Poza tym łagodzą twoje uczucia, plany, pomysły i twój wpływ na innych. Wraz z powrotem Plutona w Koziorożcu zmiany będą radykalne. W ciągu nocy obudzisz w sobie magnetyzm, który czyni cię atrakcyjnym, a także sprawia, że osiągasz sukces. Dzięki cennej pomocy Marsa w Raku, empatia, którą starannie kryjesz, ujawnia się. Ci, którzy zachowali dystans, widzą wszystkie twoje cechy. Wszyscy bardzo chcą cię poznać. Co do tych, którzy znają cię na wylot, z przyjemnością porozmawiają z tobą o twoich nowych postanowieniach.

Miłość

Ujawniasz swoje prawdziwe uczucia. Odzyskujesz pewność siebie! Działasz jednak inaczej, ponieważ nie chcesz ożywić przykrych emocji. Aby to zrobić, jesteś gotów zachować się łagodnie i spokojnie.

Nasza rada dla Ciebie

Pozostań sobą i rób, co czujesz. Czyniąc to, los sprawi, że twoje marzenia się spełnią, jednocześnie odrzucając to, co wywróciło twoje życie do góry nogami.

Skorpion: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko