Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Październik 2024

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Październik 2024

Jowisz w Bliźniętach wpływa na ważny obszar twojego życia. Jednak szanse i okazje, które ci wysyła, muszą poczekać. W tym miesiącu dzięki cennym energiom Wagi i Strzelca jest to możliwe. Sprawiają, że poznajesz ciekawych ludzi. Tworzą okoliczności zachęcające do konstruktywnej rozmowy. Potrafisz zdziałać cuda w każdej sytuacji. Masz środki, których potrzebujesz, aby wykorzystać je na swoją korzyść i rozwinąć skrzydła. Jednak Merkury, Wenus i Słońce krążą w Skorpionie i są bezkompromisowe. Ważne, aby być w odpowienim miejscu we wlaściwym czasie. Pamiętaj o swoich umiejętnościach, nie gubiąc się w nieistotnych szczegółach. Wróć do korzeni i bądź skuteczny.

Miłość

Aż do 17. Wenus w Skorpionie stawia cię pod ścianą. Popycha cię do działania, aby przejść od teorii do praktyki w tym, co najważniesze. Jeśli uznasz to podejście za zbyt surowe, poczekaj. Dzięki Wenus w Strzelcu ciśnienie ponownie spada.

Nasza rada dla Ciebie

Nie myśl, że los wywiera na ciebie presję. Zrelaksuj się i cofnij o krok. Dzięki temu zobaczysz sytuację z obiektywnym i pozytywnym nastawieniem.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko