Dzisiaj, Poniedziałek 13 Lipiec 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Sierpień 2018

Isabelle Fortes | 01/07/2020 - zmodyfikowano 13/07/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2018

Ktoś może działać w tym miesiącu na Twoją niekorzyść, nie dasz się jednak sprowadzić ze sceny. Masz całkowitą rację, nie zamierzasz płacić za nieprofesjonalizm lub nieprawidłową postawę tej osoby. Twój silny charakter odbiera więc ster i potrafisz na nowo wprowadzić porządek w bardzo spokojny, choć rygorystyczny sposób. Wszystko więc szybko wróci do normy, a Twój postęp nie zostanie zatrzymany. Wręcz przeciwnie, gdyż odnajdziesz wsparcie w innych oraz napotkasz okoliczności, które planety wprowadzą na Twoją ścieżkę życia. Zanim jeszcze zdążysz zastanowić się, czego pragniesz, te pragnienia pojawią się już na Twojej drodze. Szczęście leży po Twojej stronie. Wsparcie otoczenia i gwiazd zachęci Cię do podjęcia kroków. Tak trzymać!

Miłość

Przez jakiś czas rzeczywistość i marzenia nie będą szły w parze. To nic, zaakceptuj to i spróbuj dostosować się do różnych sytuacji. A zobaczysz, że pewne przeszkody same znikną z oczu. Jeśli zamierzasz zmienić swoje podejście do pewnych osób, ten miesiąc nie oszczędzi Ci niespodzianek w relacjach z innymi. Jeśli tylko zechcesz, masz w sobie tyle argumentów, by przekonać do siebie wszystkich.

Nasza rada dla Ciebie

Może to być intensywny miesiąc, nawet jeśli jesteś na wakacjach. Pamiętaj jednak o nabraniu odpowiedniego dystansu, zwłaszcza wobec pewnych zobowiązań. Dzięki temu odzyskasz dużo energii.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko