Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Sierpień 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2019

Pamiętaj, aby znaleźć czas na wyciszenie się. Możesz w końcu przestać szukać pracy i skupić się na nic nie robieniu. Niestety nie na długo – Twoja potrzeba działania wróci niezwykle szybko. Pod słomkowym kapeluszem burza w głowie! Twój sposób bycia jest trochę inny, stawiasz swój ślad na wszystkim, co robisz. A tak naprawdę niekoniecznie chodzi Ci o to, aby się wyróżnić. Chcesz przede wszystkim wykazać się swoją kreatywnością i przynieść wszystkim korzyści. Nie za każdym razem zostanie to docenione, ale 14 i 15 sierpnia Twoje otoczenie będzie pod wielkim wrażeniem.

Miłość

Napięcia powoli znikają. Miałeś w sobie dużo wątpliwości, a teraz delikatnie przychodzi kojący spokój. Energia i czułość tworzą świetną parę, aby pomóc Ci w bardzo osobistej drodze do przeszłości. Twoja m iłość wróci do swojej nalepszej formy.

Nasza rada dla Ciebie

Zaakceptuj rozpoczęty już proces transformacji, który niebawem się kończy. Energia, którą jesteś obdarzony, ożywi Twoje działania i będzie zgodna z Twoimi pragnieniami. Jeśli zostawisz za sobą swoje dylematy, zrobisz wielkie kroki naprzód.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko