Dzisiaj, Piątek 20 Maj 2022
Horoskop

Horoskop dla Lew na Sierpień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

Świecisz jak tysiąc świateł wzmocnionych aktywną energią, drogi Lwie! Aż do 22-go, Słońce pozwoli ci skorzystać z jego królewskiej aury. Merkury dołączy do niego w dniach 6-21 i ożywi twój umysł! Mars w Baranie ułatwi dalekie podróże, ciesz się. Poczuj siłę walki w celu czysto filozoficznym! Ciężkie przeżycia spowodują chęć zmian. Uran w Byku spowoduje, że uwolnisz się od czegoś. Postaw na Neptuna w drugiej dekadzie, pomoże ci lepiej zarządzać swoim życiem. Od 23-go do 31-go, Słońce w Pannie pokieruje twoimi finansami, Wenus - twoimi przyjaciółmi aż do 7-go, a potem twoim życiem wewnętrznym.

Miłość

Czekają cię dwa przeciwstawne okresy: do 7-go twoje życie miłosne będzie pod wpływem Wenus w Bliźniętach co przyniesie ulotne uczucia, po czym od 8-go do 31-go, przechodząc w znak Raka, skradnie ci co nieco. Nadpobudliwy Mars, przez cały miesiąc, obdarowuje cię zmysłową mocą bez umiaru. Dostosuj się do niebezpieczeństwa gry w chowanego z Wenus!

Nasza rada dla Ciebie

Za wyjątkiem Urana, który wstrząśnie Twoim losem w pierwszej dekadzie, ten miesiąc zapowiada się dynamicznie i sympatycznie! W trzeciej dekadzie odpuść sobie to, czego nie potrzebujesz w życiu codziennym, ciesz się chwilą, otocz się pozytywnymi ludźmi! Carpe diem.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko