Dzisiaj, Wtorek 16 Kwiecień 2024Horoskop

Horoskop dla Lew na Sierpień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

Świecisz jak tysiąc świateł wzmocnionych aktywną energią, drogi Lwie! Aż do 22-go, Słońce pozwoli ci skorzystać z jego królewskiej aury. Merkury dołączy do niego w dniach 6-21 i ożywi twój umysł! Mars w Baranie ułatwi dalekie podróże, ciesz się. Poczuj siłę walki w celu czysto filozoficznym! Ciężkie przeżycia spowodują chęć zmian. Uran w Byku spowoduje, że uwolnisz się od czegoś. Postaw na Neptuna w drugiej dekadzie, pomoże ci lepiej zarządzać swoim życiem. Od 23-go do 31-go, Słońce w Pannie pokieruje twoimi finansami, Wenus - twoimi przyjaciółmi aż do 7-go, a potem twoim życiem wewnętrznym.

Miłość

Czekają cię dwa przeciwstawne okresy: do 7-go twoje życie miłosne będzie pod wpływem Wenus w Bliźniętach co przyniesie ulotne uczucia, po czym od 8-go do 31-go, przechodząc w znak Raka, skradnie ci co nieco. Nadpobudliwy Mars, przez cały miesiąc, obdarowuje cię zmysłową mocą bez umiaru. Dostosuj się do niebezpieczeństwa gry w chowanego z Wenus!

Nasza rada dla Ciebie

Za wyjątkiem Urana, który wstrząśnie Twoim losem w pierwszej dekadzie, ten miesiąc zapowiada się dynamicznie i sympatycznie! W trzeciej dekadzie odpuść sobie to, czego nie potrzebujesz w życiu codziennym, ciesz się chwilą, otocz się pozytywnymi ludźmi! Carpe diem.

Lew : Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko