Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Panna na Sierpień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

Letnia introspekcja i wspaniałe relacje, droga Panno! Aż do 22-go, Słońce w Lwie sprawi, że swoje życie wewnętrzne potraktujesz jako rodzaj przerwy, którą sobie dałeś. Merkury, twoja planeta, będzie wspierać sprawy miłosne aż do 5-go, życie wewnętrzne aż do 21-go, a osobowość po 22-im. Twój mózg cię pokocha! Mars w Baranie nakłoni cię do wprowadzenia zmian w życiu. Neptun, naprzeciw Słońca, w drugiej dekadzie, przyniesie pragnienia i magię do związku. Uran w Byku, w pierwszej dekadzie, może oznaczać poważną zmianę w twoim ideale życia. Od 23-go Słońce przybywa do twojej konstelacji, by dołączyć do Merkurego: charyzma i intelekt w szczytowej formie!

Miłość

Przyjemne i romantyczne perspektywy! Istotnie, Wenus w Bliźniętach do 7-go i w Raku aż do 31-go, stymuluje twój intelekt lub przyjaźń, która stopniowo zmierza w kierunku związku. Twoje libido zwiększy się pod wpływem wpływu Marsa, który w odpowiedni sposób zasili tą kreatywną moc.

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc będzie stosunkowo łatwy dla ciebie. Twoja silna psychika wspaniale poradzi sobie z wieloma aspektami twojego życia. Jest lato, naprawdę umiesz się zrelaksować! Uprawiaj sport na wypadek, gdyby pojawiła się jakaś potrzeba większej intensywności w życiu. Bądź jednym z tych, którzy lubią zdrowy styl życia!

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko