Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Rak na Sierpień 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

Skoncentruj się na swoich finansach i znajomych, drogi Raku! Słońce w Lwie, aż do 22-go, będą miały wpływ na sprawy finansowe - znajdź równowagę! Uran doda oryginalności twoim kręgom towarzyskim, a Neptun natchnie cię nowymi pomysłami dotyczącymi wymarzonego życia. Z powodu ciężkich perturbacji, związek czeka metamorfoza, z wyjątkiem pierwszej dekady. Czy jesteś zadowolony ze swojego małżeństwa? Mars w Baranie wywoła silny lub wręcz gwałtowny wstrząs w kwestii twojego statusu społeczno-zawodowego. Nie szukaj konfliktów w pracy, uspokój się. Od 23-go do 31-go, Słońce w Pannie i Merkurym przyniesie nowe rozdanie w kontaktach z sąsiadami. Myślisz jasno, praktycznie i skutecznie.

Miłość

Aż do 7-go niewiele się będzie działo, ale gdy 8-go pojawi się Wenus, wszystko się zmieni! Jowisz, Saturn i Pluton zachęcą cię, za wyjątkiem pierwszej dekady, do prób z innymi i szukania stabilności w poważnym związku. Mars w Baranie wykazuje nerwowość, skup się na spokoju wewnętrznym. Jesteś czuły, ale porywczy: pilnuj się!

Nasza rada dla Ciebie

Pamiętaj o równowadze w sprawach finansów, szczególnie w tym okresie! Wszechświat zaoferuje z pewnością pewne wyzwania, ale będzie to miało związek z twoim rozwojem. Ciesz się energią Neptuna, szczególnie w drugiej dekadzie, nie buntuj się przeciwko temu, czego nie widać!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko