Dzisiaj, Poniedziałek 21 Wrzesień 2020
Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Sierpień 2020

Isabelle Fortes | 01/09/2020 - zmodyfikowano 21/09/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2020

Piękna energia emocjonalna towarzyszy tobie, drogi Wodniku! Aż do 22-go, Słońce w Lwie doda blasku sprawom małżeńskim i intymnym. Merkury, od 6-go do 21-go, dołączy do Słońca i wzmocni tę część twojego życia. Wenus w Bliźniętach, aż do 7-go, wzmocni twoją Miłośc, a potem polepszy pracę lub zdrowie. Mars w Baranie będzie cię w tym wspierał dodatkowo, proponując podróże i pewne modyfikacje! Uran wprowadzi delikatne zamieszanie w twoim domu i rodzinie. Niech atmosfera się oczyści, odpuść. To się stanie w pierwszej dekadzie. Neptun w Rybach rozdaje karty, jeśli chodzi o twoje finanse, w drugiej dekadzie. Jowisz, Saturn i Pluton przygotowują cię do zmian, które nie są jeszcze konkretne. Cierpliwości! Od 23-go do 31-go znajdziesz czas dla siebie!

Miłość

Piękne sentymentalne perspektywy. Nić małżeńska budzi się przyjemnie pod promieniami Słońca i Merkurego. Postępujesz delikatnie, traktujesz innych z szacunkiem. Wszystko to wydaje sie być przepisem na długotrwałe lub rodzące się związki. Mars w Baranie wyposaża cię w niespożytą energię, która usuwa przeszkody i rozpala twoją osobowość!

Nasza rada dla Ciebie

Relatywnie łatwy miesiąc dla ciebie. Poza domem lub sprawami rodzinnymi, z którymi będziesz musiał dać sobie radę, energie planetarne są korzystne i świecą jasno. Nie zapomnij o spokojnym podejściu do wszsytkiego, zwłaszcza w drugiej dekadzie

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko