Dzisiaj, Środa 28 Październik 2020
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Sierpień 2022

Isabelle Fortes | 01/10/2020 - zmodyfikowano 28/10/2020

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2022

Ojej! Planety bawią się twoimi nerwami, ich sprzeczne impulsy pozostawiają cię w zakłopotaniu, za każdym razem, gdy ucieka ci sytuacja; tracisz kontrolę. Masz wiele kłopotów z wyjściem z pracy. Gwiazdy rzucają welon na twoje projekty, idziesz we wszystkich kierunkach; masz problemy. Na szczęście między 12 a 17, wszystko działa, znajdujesz swój umysł; masz większe zaufanie. Lato jest tutaj, aby włożyć odrobinę radości w twoje serce i to działa! Rozumiesz, że konieczne jest cofnięcie się o krok. Wakacje lub weekendy musisz bezwzględnie dekompresować. Daj sobie długie przerwy, ciesz się słońcem, zapomnij o ograniczeniach codziennego życia; zrobić miejsce dla nowości.

Miłość

Prosisz o uwagę i odrobinę czułości, co się dzieje? Jeśli masz wrażenie, że jesteś zapomniany, to tylko złe wrażenie, twoi krewni przynoszą ci dowód, świadcząc ci o ich miłości i uczuciu. Czasami jesteś wymagający i bezkompromisowy, to tylko fasada. Tego lata topisz się jak śnieg na słońcu.

Nasza rada dla Ciebie

Organizuj wycieczki z przyjaciółmi, ukochanymi lub rodziną, co jest niezbędne do rozwoju osobistego. Jeśli na początku miesiąca planety prowadzą cię mocno, krok po kroku, odnajdziesz swoją energię. Wyciągasz głowę z wody.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko