Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2023 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2023

Stopniowo stajesz się świadomy swoich możliwości. Twoje talenty zostają docenione. Szczęście pojawia się we właściwym czasie. Jeśli chcesz, masz szansę, aby twoje życie wzbogaciło się o dobre samopoczucie i komfort. Aby to osiągnąć twoi bliscy podejmują liczne i ciekawe inicjatywy. Twoje projekty są wspierane przez ludzi, którzy są w stanie je zrealizować. W tym pozytywnym klimacie możesz zastanawiać się, na czym polega problem. Wciąż jest ucieleśniony przez Plutona w Koziorożcu, który negatywnie wpływa na otoczenie. Dlatego, chociaż wszystko idzie jak najlepiej, zmusza cię do tego, aby zwolnić. W tym miesiącu nie powinny pojawić się żadne niespodzianki. Wszystko zmierza w dobrą stronę.

Miłość

Wenus rozświetla twój seksapil. Twoja aura promieniuje światłem, które przyciąga uwagę. Działa na twoje pragnienia, które stają się bardziej wymagające. W tym miesiącu nie chcesz zadowolić się byle czym. Chcesz tego, co najlepsze. Twój współmałżonek lub otoczenie może długo nie być w stanie tego zrozumieć. Trzymaj się mocno swoich przekonań!

Nasza rada dla Ciebie

Zaspokojenie twoich pragnień polega na tym, że potrafisz jasno i we właściwym czasie wyrazić to, czego chcesz. Merkury i Jowisz zachęcają cię do tego, więc działaj!

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko