Twoje prognozy astralne na Sierpień 2024

Na przemian Wenus, Słońce i Merkury wywołują złe aspekty Saturna. Ten fenomen jest wzmacniany przez dysonanse wydobywające się z Marsa i Jowisza w Bliźniętach. W rezultacie możesz mieć wrażenie, że nic nie idzie zgodnie z planem, a nawet że los jest przeciwny. Bądź spokojny, nie o to chodzi! W tym miesiącu, pomimo otaczających Cię dysonansów, masz szansę wyjść obronną ręką i skorzystać z okazji tak samo jak inni! Chociaż nie jest to łatwe, zachowaj swoją wolę. Nie pozwól swoim bliskim decydować za Ciebie. Nie ufaj ich osądowi, ale swojemu. W ten sposób dostrzeżesz pozytywne strony nadchodzących okazji.

Miesięczny Horoskop Sierpień 2024 dla Panna
Idź do

  Miłość

  Jeśli masz wrażenie, że przeszłość cię dogania, to normalne! Wenus przywołuje stare wspomnienia, dawne urazy i stosunek z przeszłości. Możesz uznać to wszystko za mało radosne. Zamiast rozpamiętywać swój los, skorzystaj z tego, aby zakończyć to, co należy zakończyć.

  W związku

  Chociaż jesteś nieskazitelny jak obraz, wątpliwości powracają. Wymagania wypływają na wierzch. W najgorsze dni twoja druga połowa może winić ciebie za wszystko! Zamiast się załamywać, zareaguj!

  Singiel

  Przywrócenie relacji z przeszłości może się wydawać bardziej praktyczne i łatwiejsze. Zanim się na to zdecydujesz, zastanów się. To pomoże ci uniknąć zerwania znajomości z powodów błędnych lub z obawy przed porażką.

  Kariera / Finanse

  Ten miesiąc może wstrząsnąć twoim legendarnym perfekcjonizmem, Mars i Jowisz w Bliźniętach wymagają od ciebie dynamicznego wyróżnienia się i przejęcia tego, czego inni oczekują od ciebie. Merkury, twoja planeta, w Lwie od 15. i w fazie retrogradacyjnej, blokuje twoją komunikację, nie zatrzymuj dla siebie pomysłów przydatnych dla twojej pracy lub awansu, byłoby to szkoda! Saturn i Neptun, zawsze przeciwko tobie, wspierają tam, gdzie boli, pracuj z determinacją, nie próbuj przyspieszać tempa, będziesz musiał udowodnić swoją wartość. Wenus u ciebie od 5. do 30. jest twoją siłą. Możliwe są zadowolenia finansowe, powroty z inwestycji?

  Porady na miesiąc

  Przeszłość ma swoje zalety, ponieważ dobrze ją znasz. Jednakże, nowość ma korzyści do zaoferowania. Zanim podejmiesz decyzję, rozważaj za i przeciw.

  Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2024

  Najczęściej odwiedzane strony

  Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.