Panująca atmosfera zachęca do delektowania się życiem i wszystkimi jego zaletami! Znaki ognia (Baran, Lew i Strzelec) czerpią bezpośrednie korzyści z tej sytuacji. Znaki powietrza wesoło i chętnie pomagają jak najlepiej wykorzystać ten czas. Jednak Merkury znajduje się w pobliżu, co sprawia, że prowadzone rozmowy są łatwiejsze, ale nieco bardziej skomplikowane. Warto poczekać do 11., aby umówić się na ważne spotkanie lub wznowić istotne dyskusje.

Mars w Pannie do 5. ułatwia podejmowanie konkretnych działań. Chociaż nie jest pełen blasku, nie da się go nie zauważyć. Znaki ziemi i wody wykorzystują obecną sytuację do ukończenia projektu, który rozpoczął się w zeszłym miesiącu. Od 6. Mars zbliża się do Wagi, wywołuje niepewną atmosferę, ale równocześnie poszukuje równowagi.

Znaki powietrza będą pierwszymi, które na tym skorzystają, ale inne znaki będą musiały podwoić swoją czujność (Koziorożec, Rak, Baran i Waga).

Jowisz i Wenus w Raku do 25. sprzyjają wydarzeniom związanym z tradycją, rodowodem lub miłością. Warto z odpowiednim dystansem i rozwagą przyjrzeć się życzeniom i potrzebom innych osób. Wszelkie inicjatywy lub projekty idą pełną parą! Należy jednak zachować czujność, bo zbytnia pobłażliwość może spowodować upadek poważnego projektu.

Wenus zbliża się do Lwa 26-go, więc serce będzie płonąć z namiętności, a te znaki, którzy zbyt emocjonalnie podchodzą do niektórych spraw, powstrzymają się!

Bezpośrednie linki według znaku na Sierpień 2025 r

Miesięczne horoskopy na 2025

Najczęściej odwiedzane strony

Oto najpopularniejsze horoskopy, artykuły i aplikacje astro na stronie, idealna okazja, aby zdobyć informacje i zabawę związaną z astrologią.