Dzisiaj, Wtorek 05 Grudzień 2023Horoskop

Archiwa: Horoskop na Sierpień 2025

Isabelle Fortes

Wszechobecne ciepło pochodzi z energii Lwa: Słońce od 1. do 22. i Merkury (bezpośrednio od 11.) zachęcają znaki zodiaku do tego, by lśnić i promieniować dzięki swojej pozycji społecznej, silnej miłości lub charyzmie. Panująca atmosfera zachęca do delektowania się życiem i wszystkimi jego zaletami! Znaki ognia (Baran, Lew i Strzelec) czerpią bezpośrednie korzyści z tej sytuacji. Znaki powietrza wesoło i chętnie pomagają jak najlepiej wykorzystać ten czas. Jednak Merkury znajduje się w pobliżu, co sprawia, że prowadzone rozmowy są łatwiejsze, ale nieco bardziej skomplikowane. Warto poczekać do 11., aby umówić się na ważne spotkanie lub wznowić istotne dyskusje.

Mars w Pannie do 5. ułatwia podejmowanie konkretnych działań. Chociaż nie jest pełen blasku, nie da się go nie zauważyć.

Znaki ziemi i wody wykorzystują obecną sytuację do ukończenia projektu, który rozpoczął się w zeszłym miesiącu. Od 6. Mars zbliża się do Wagi, wywołuje niepewną atmosferę, ale równocześnie poszukuje równowagi. Znaki powietrza będą pierwszymi, które na tym skorzystają, ale inne znaki będą musiały podwoić swoją czujność (Koziorożec, Rak, Baran i Waga).

Jowisz i Wenus w Raku do 25. sprzyjają wydarzeniom związanym z tradycją, rodowodem lub miłością. Warto z odpowiednim dystansem i rozwagą przyjrzeć się życzeniom i potrzebom innych osób. Wszelkie inicjatywy lub projekty idą pełną parą! Należy jednak zachować czujność, bo zbytnia pobłażliwość może spowodować upadek poważnego projektu. Wenus zbliża się do Lwa 26-go, więc serce będzie płonąć z namiętności, a te znaki, którzy zbyt emocjonalnie podchodzą do niektórych spraw, powstrzymają się!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko