Dzisiaj, Czwartek 18 Kwiecień 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2025 dla Bliźnięta

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2025

Tego lata nie zabraknie wysiłku, czy to fizycznego, czy intelektualnego. Nie powinno też zabraknąć nowych umiejętności i ciekawych relacji. Energie Lwa wzmacniają Twoje poczucie własnej wartości, podczas gdy Saturn i Neptun sprzyjają Twojemu życiu towarzyskiemu. Włącz się do wspólnego projektu. Ma wszelkie szanse powodzenia! Oczywiście Uran w Twoim znaku pobudza Twoją kreatywność. Działasz poza utartymi szlakami, jesteś otwarty na nowe wyzwania i inspiracje! Pluton wnosi szczyptę odwagi do Twojego idealnego życia, nie nadużywaj jej! Mars 6. wstrząsa Twoim życiem rodzinnym, a potem budzi Twoje najbardziej władcze pragnienia. Prawdziwe i namiętne uczucie zdominuje Twoją codzienność! Wenus i Jowisz pozytywnie wpłyną na Twoją sferę finansową. Większy zysk nie jest wykluczony.

Miłość

Delikatna i słodka miłosć powinna być w tym okresie najważniejszą częścią Twojego życia. Ciesz się tym! Po 6. Mars, staje się Twoim sprzymierzeńcem. Twoje pragnienia będą potężne i wspierane przez energie Lwa. Czy wyznanie miłości może być dla Ciebie wyzwaniem? Uważaj jednak na nadmierną i niepotrzebną zazdrość.

Nasza rada dla Ciebie

Zapowiada się wspaniały miesiąc, oscylujący między na pozór szarą codziennością a chwilami wymagającymi głębszego przemyślenia. Nic nie będzie w stanie Cię zaskoczyć ani negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie: bądź wspaniałomyślny!

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko