Dzisiaj, Sobota 02 Marzec 2024Horoskop

Horoskop dla Koziorożec na Sierpień 2025

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2025

Ten miesiąc będzie niezwykle intensywny i energetyczny! Słońce i Merkury w Lwie do 22-go zwiększają Twoją wewnętrzną siłę. Promieniejesz. Wszyscy Cię słuchają, jesteś w centrum uwagi! Twoje zachowanie od 1. do 6. nie wpłynie negatywnie na relacje z innymi. Działaj z taktem i umiarem. Jeśli jesteś na wakacjach, poświęć trochę czasu na swoje życie duchowe. W sferze małżeńskiej lub partnerskiej nic nie powinno Cię zaskoczyć. Wenus i Jowisz zapewniają szczęście i zachęcają do dzielenia się. Saturn i Neptun w znaku Barana sugerują Ci, że potrzeba odrobiny cierpliwości i wysiłku, aby być subtelnym w relacjach z innymi oraz aby udaremnić możliwe komplikacje rodzinne lub związane z nieruchomościami, które mogą się pojawić. Po 23. przygotowujesz się na nowe wyzwania, podczas gdy Pluton próbuje wpłynąć na Twoje źródło dochodu, a czy Ty chcesz coś zmienić?

Miłość

Niebiańskie wpływy Cię rozpieszczają! Wenus i Jowisz w Raku wzmacniają Twoją umiejętność kochania dzięki wrażliwości, którą uparcie ukrywasz pod skorupą. W tym miesiącu wszystko może się zmienić! Poczekaj do 11., aby przeprowadzić szczerą rozmowę. Od 6. Twoja motywacja będzie potężna, nie zmarnuj tej szansy. Nie zapomnij również o taktownym zachowaniu.

Nasza rada dla Ciebie

Przeżyj ten pełen pasji miesiąc ze świadomością, że wszystko wydarzy się we właściwym czasie i o nic więcej się nie martw. Dbaj o swoje relacje z innymi. Właściwa komunikacja będzie konieczna.

Koziorożec: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
szansa
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko