Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2025 dla Panna

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2025

W tym miesiącu staniesz przed dylematem dotyczącym Twoich wyzwań zawodowych. Ten czas zapowiada się jako okres, w którym warto skupić się na swoich myślach i odczuciach, przygotowując się do nowych zadań. Od 1. do 22. energie Lwa sprzyjają Twojemu życiu uczuciowemu, a od 1. do 11. Merkury zachęca Cię do nie podejmowania żadnych pochopnych decyzji, ale raczej do czekania na lepszy moment. Pluton czuwa nad Twoim życiem zawodowym. Traktuj swoją pracę poważnie, ale nie bądź jej niewolnikiem. Uran może wywołać wydarzenie lub spotkanie, które może zmienić Twoją dotychczasową ścieżkę! Twoi przyjaciele Cię wspierają i są przy Tobie, zwłaszcza w trudnych chwilach. Skorzystaj z tego czasu i postaw na dobrą zabawę. Mars od 1. do 6. wpływa na Twoje zachowanie, a potem zbliża się do Lwa, zatem nie rezygnuj z niczego, aby zwiększyć swoje dochody.

Miłość

Dzięki wpływowi Wenus i Jowisza podchodzisz do swojego życia uczuciowego z dystansem i pragniesz więcej wolności. Możesz zakochać się w kimś bliskim lub bardziej cieszyć się życiem, trudno będzie Ci wyrażać siebie tak bardzo, jak chcesz. 6. Mars obudzi w Tobie ciepłe, ale i zaborcze uczucia.

Nasza rada dla Ciebie

Przed Tobą miesiąc, który wcale nie będzie spokojny. Nie panikuj, jeśli pojawi się kilka napięć w związku. Niech ta burza minie. Po deszczu zawsze wraca słońce!

Panna: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko