Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2025 dla Ryby

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2025

W tym miesiącu będziesz wyjątkowo skrupulatny i skupiony na swoich dzieciach lub partnerze, ten okres świetnie się zapowiada! Planety w Lwie zapewniają przyjemne życie codzienne. Wiele wydarzeń i dobrych wiadomości może mieć miejsce po 25. Uran może nieco wstrząsnąć Twoim życiem rodzinnym. Masz ważne zadanie do wykonania, czy zrealizujesz je na spotkaniu rodzinnym? Skup się na swoim życiu emocjonalnym, aby w Twojej duszy znów zagościł uśmiech. Wenus i Jowisz aż do 25-go zapewnią mnóstwo energii i pozytywnych wibracji w sprawach sercowych. Dodatkowo, jeśli jesteś rodzicem, Twoje dzieci mogą dać Ci dużo satysfakcji. Od 1. do 6. porzuć chęć kłótni z partnerami. Następnie, od 6. Mars rozbudzi Twoją zmysłowość i pragnienie innego życia.

Miłość

Ten miesiąc przyniesie Ci wiele radosnych chwil. Odważ się otworzyć i ukazać swoje prawdziwe oblicze. Planety bardzo do tego zachęcają! Merkury przed 11. zachęca do odbycia ważnej rozmowy, nie spiesz się i postaraj zrozumieć punkt widzenia drugiej strony. Szczere wyznania powinny na nowo rozpalić miłosć między Wami.

Nasza rada dla Ciebie

Ten miesiąc będzie pełen niespodzianek, jeśli zaakceptujesz to, że określone sfery życia, znajdują się poza Twoją kontrolą. Zrozum, że nie zawsze możesz mieć wpływ na wszystko. Płyń z prądem, aby uniknąć wielu rozczarowań.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko