Dzisiaj, Wtorek 28 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Sierpień 2025 dla Wodnik

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Sierpień 2025

Twój partner będzie Twoim priorytetem tego lata! Słońce, wspierane przez Merkurego do 22., pomaga Ci wyrazić siebie i ukazać swoje prawdziwe oblicze. Bliskie osoby będą przez jakiś czas w centrum Twojej uwagi. Będziesz kierował się intuicją i przeczuciem, a Pluton obecny w Twoim znaku obdarzy Cię niezwykłą charyzmą. Będziesz musiał wybrać pomiędzy działaniem a czekaniem na zmiany. W rzeczywistości Mars od 1. do 6. zaszczepi w Tobie czujność i spostrzegawczość. Planeta zbliża się do Wagi, a Ty odkrywasz w sobie cieplejsze, bardziej romantyczne i mniej zaborcze uczucia. Sfera zawodowa jest pod opieką Wenus i Jowisza. Wszystko wskazuje, że razem z pomocą Raka znikną Twoje rodzinne i zawodowe zmartwienia. Uran w Bliźniętach wzmacnia Twoją kreatywność, czy to możliwe, że zmienisz swoje nastawienie?

Miłość

W tym miesiącu nie zabraknie uśmiechu na Twojej twarzy. Twoje samopoczucie jest dobre i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Dialog jest dla Ciebie priorytetem. Składaj tylko takie obietnice, których jesteś w stanie dotrzymać. Jaki będzie Twój najważniejszy cel? Miłosć wypełni Twoją codzienność, daj z siebie jak najwięcej, a nie zostaniesz nigdy sam!

Nasza rada dla Ciebie

Chcesz być w centrum uwagi, ale jednocześnie nie zapominasz o innych. Ten miesiąc zapowiada się spokojnie. Wykorzystaj ten czas, aby robić rzeczy, które lubisz lub aby wyrażać uczucia, których od dawna nie okazywałeś.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2025

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
miłość
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko