Dzisiaj, Wtorek 04 Sierpień 2020
Horoskop

Horoskop dla Skorpion na Styczeń 2018

Isabelle Fortes | 01/08/2020 - zmodyfikowano 04/08/2020

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2018

W tym miesiącu poczujesz się ekstrawertykiem, w zgodzie ze swoim otoczeniem. Zapragniesz rozmów i wszelkiego rodzaju wymiany. Podobno można życzyć Szczęśliwego Nowego Roku do końca stycznia – wyślij więc różnym osobom życzenia na ten piękny 2018 rok. Oryginalne słowa mogą miło zaskoczyć odbiorców i zwiększyć ich sympatię wobec Ciebie. Być może zapragniesz odnowić stosunki z dawnymi przyjaciółmi. Jest to więc idealna okazja, aby zapytać się ich o ich życie. Może to rozbudzić wspomnienia z przeszłości i odmłodzić Cię o kilka lat. Będziesz pełen energii ! Wraz z Marsem i Jowiszem w Twoim znaku, staniesz się dynamiczny, przedsiębiorczy i pewny siebie.

Miłość

Nie jest to najgorętszy miesiąc w miłości, ale jeśli postarasz się odzyskać równowagę między oczekiwaniami partnera i Twoimi własnymi, odnajdziesz w Waszej relacji harmonię. Pamiętaj, że nie zawsze trzeba dążyć do perfekcji...

Nasza rada dla Ciebie

Na początku tego roku będziesz w świetnej formie, pełen energii i entuzjazmu. Skorzystaj z tego, aby polepszyć i utrwalić stosunki z innymi oraz aby podjąć się nowych wyzwań. Jest to również miesiąc sprzyjający rozwojowi osobistemu. Twój intelekt jest na najwyższym poziomie ! Jeśli masz egzaminy, powinieneś je zdać śpiewająco. Pragniesz rozpocząć nowe projekty ? Śmiało !

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna

Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Ten adres e-mail znajduje się już w naszym systemie tego znaku zodiaku. Rejestracja nie jest konieczna.
Blisko