Dzisiaj, Wtorek 13 Kwiecień 2021
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Styczeń 2019

Isabelle Fortes | 01/04/2021 - zmodyfikowano 13/04/2021

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2019

Ten rok zaczyna się dla Ciebie nerwowo, jesteś rozdarty między swoimi szalonymi pragnieniami a zniekształconym obrazem rzeczywistości. Ale ta presja zmniejszy się dość szybko – w drugiej połowie miesiąca będziesz mógł rozpocząć wszystko od nowa, z nowymi wyzwaniami, nowymi osobami w Twoim otoczeniu i ciekawymi wypadami. Mars w przyjaznym dla Ciebie znaku – Baranie, doda Ci dużo silnej woli i pomoże Ci w skupieniu się na konkretnych celach, a z kolei Uran będzie dalej szeptać Tobie nowe pomysły, które doprowadzą Cię do jeszcze większej niezależności. W okolicach 18 stycznia, Mars w aspekcie z Jowiszem doda Ci przedsiębiorczości i zachęci Cię do stworzenia partnerstwa w pewnych działaniach lub do poszerzenia horyzontów. Pełnia Księżyca z 21 stycznia wyznaczy początek bardzo konstruktywnego okresu. Uważaj jednak, by nie zaczynać syzyfowej pracy: Neptun może zacierać pomysły i zmniejszyć Twój obiektywizm.

Miłość

Na początku miesiąca Twoje uczucia będą nieokreślone, ale od 7 stycznia Niebo otworzy przed Tobą doskonały okres, w którym będziesz mógł poszerzyć swoje horyzonty, podróżować, poznań nowych ludzi, a nawet współpracować w kwestii nowych projektów w bardzo ciekawym towarzystwie!

Nasza rada dla Ciebie

Styczeń 2019 roku jest okresem przejściowym od dawnych stagnacji do nowych, nieuchronnych kroków. To nie czas na rezygnację: niebo pokaże Ci nowe możliwości, wystarczy, że chwycisz to, co tuż przed Tobą – nowe projekty, nowi partnerzy, same nowości...

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko