Dzisiaj, Piątek 30 Lipiec 2021
Horoskop

Horoskop dla Bliźnięta na Styczeń 2019

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2019

Ten rok zaczyna się dla Ciebie nerwowo, jesteś rozdarty między swoimi szalonymi pragnieniami a zniekształconym obrazem rzeczywistości. Ale ta presja zmniejszy się dość szybko – w drugiej połowie miesiąca będziesz mógł rozpocząć wszystko od nowa, z nowymi wyzwaniami, nowymi osobami w Twoim otoczeniu i ciekawymi wypadami. Mars w przyjaznym dla Ciebie znaku – Baranie, doda Ci dużo silnej woli i pomoże Ci w skupieniu się na konkretnych celach, a z kolei Uran będzie dalej szeptać Tobie nowe pomysły, które doprowadzą Cię do jeszcze większej niezależności. W okolicach 18 stycznia, Mars w aspekcie z Jowiszem doda Ci przedsiębiorczości i zachęci Cię do stworzenia partnerstwa w pewnych działaniach lub do poszerzenia horyzontów. Pełnia Księżyca z 21 stycznia wyznaczy początek bardzo konstruktywnego okresu. Uważaj jednak, by nie zaczynać syzyfowej pracy: Neptun może zacierać pomysły i zmniejszyć Twój obiektywizm.

Miłość

Na początku miesiąca Twoje uczucia będą nieokreślone, ale od 7 stycznia Niebo otworzy przed Tobą doskonały okres, w którym będziesz mógł poszerzyć swoje horyzonty, podróżować, poznań nowych ludzi, a nawet współpracować w kwestii nowych projektów w bardzo ciekawym towarzystwie!

Nasza rada dla Ciebie

Styczeń 2019 roku jest okresem przejściowym od dawnych stagnacji do nowych, nieuchronnych kroków. To nie czas na rezygnację: niebo pokaże Ci nowe możliwości, wystarczy, że chwycisz to, co tuż przed Tobą – nowe projekty, nowi partnerzy, same nowości...

Bliźnięta: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2019

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko