Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Styczeń 2020

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2020

W centrum uwagi będą sprawy rodzinn i dom, jak zawsze. Kochasz i wiesz, jak to jest być kochanym. Tak właśnie się stanie dzięki wpływom Marsa w Strzelcu, który wzmocni twoją umiejętność komunikacji. W związku z tym należy się spodziewać zmian! Neptune nadal oddziaływuje na twoje zdrowie i pracę. Zachowaj jednak ostrożność, aby nie przysłoniło to twoich zainteresowań. Twoja pewność siebie może być zmienna, ale myśl pozytywnie i wszystko będzie w porządku. Twoja planeta, Wenus, bardzo dobrze troszczy się o twój wypoczynek w tym miesiącu, a także o twoją pracę i zdrowie. W razie potrzeby potraktuj te kwestie łągodnie! Uran zaczyna powolną transformację, w pierwszej dekadzie. Ni będzie to łątwe, ale przyniesie dużo pozytywów w dłuższej perspektywie.

Miłość

Aż do 14-go szczególnie będziesz traktował sprawy uczuć. Mars i Wenus wyglądają wspaniale, a twoje Słońce obiecuje jedność serca i ciała. Kiedy Wenus przejdzie w znak Ryb, atmosfera się zagęści, co nie będzie dla ciebie, zakochanego po uszy, łatwe. Daj sobie trochę czasu, by trochę odpuścić i skupić się na profesjonalnym biznesie.

Nasza rada dla Ciebie

Bardzo aktywny miesiąc dla twojej rodziny lub spraw domowych. Będziesz miał częsty kontakt z innymi, nie zapominaj o dyplomacji. Dużo rzeczy może się zdarzyć i wybić cię z rytmu. W takim przypadku nie bądź dla siebie zbyt krytyczny.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2020

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko