Dzisiaj, Sobota 08 Maj 2021
Horoskop

Horoskop dla Ryby na Styczeń 2021

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 08/05/2021

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2021

Nowe projekty, zwiększona komunikacja, wiele się dzieje! Energie Koziorożca sprzyjają twojemu obszarowi społecznemu i twoim intencjom. Twoja enigmatyczna osobowość jest bardziej pragmatyczna do 19, nawet jeśli zabraknie Neptuna w drugiej dekadzie, nadal zmienia się twoje postrzeganie rzeczywistości, chcesz więcej. Globalny pogląd na świat w Wodniku sprzyja projektom długoterminowym, na razie jesteś w fazie oczekiwania, zwłaszcza w pierwszej dekadzie. Jesteś zainteresowany swoją sferą finansową aż do szóstego pod wpływem impulsów Barana, który następnie zwiększa twoją komunikację i twoje ruchy od 7 do 31. Od 20. Słońce oświetla twoje życie wewnętrzne, często bardzo bogate. Tutaj wszechświat zaprasza cię do oddawania się twoim najbardziej odważnym, a także dalekosiężnym pomysłom. Co chcesz przynieść światu?

Miłość

Wenus w Koziorożcu od 10. do 31. rozgrzewa twoje towarzystwo, możesz przemienić przyjaźń w miłosc! Energie Słońca, półcienie, wibrują w tobie, dostosowujesz się do otoczenia bez utraty pragnienia życia. Mars w Byku od 7 do 31 zwiększa pobudzenie i wypełnia twoje serce!

Nasza rada dla Ciebie

Ten pierwszy miesiąc roku zaprasza do powrotu do podstaw. Odnajdziesz swoje miejsce, a twoje serce jest wystarczająco duże, aby zadbać o innych i o siebie. Poczuj piękną bezwarunkową miłośc!

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko