Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Ryby na Styczeń 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2021

Nowe projekty, zwiększona komunikacja, wiele się dzieje! Energie Koziorożca sprzyjają twojemu obszarowi społecznemu i twoim intencjom. Twoja enigmatyczna osobowość jest bardziej pragmatyczna do 19, nawet jeśli zabraknie Neptuna w drugiej dekadzie, nadal zmienia się twoje postrzeganie rzeczywistości, chcesz więcej. Globalny pogląd na świat w Wodniku sprzyja projektom długoterminowym, na razie jesteś w fazie oczekiwania, zwłaszcza w pierwszej dekadzie. Jesteś zainteresowany swoją sferą finansową aż do szóstego pod wpływem impulsów Barana, który następnie zwiększa twoją komunikację i twoje ruchy od 7 do 31. Od 20. Słońce oświetla twoje życie wewnętrzne, często bardzo bogate. Tutaj wszechświat zaprasza cię do oddawania się twoim najbardziej odważnym, a także dalekosiężnym pomysłom. Co chcesz przynieść światu?

Miłość

Wenus w Koziorożcu od 10. do 31. rozgrzewa twoje towarzystwo, możesz przemienić przyjaźń w miłosc! Energie Słońca, półcienie, wibrują w tobie, dostosowujesz się do otoczenia bez utraty pragnienia życia. Mars w Byku od 7 do 31 zwiększa pobudzenie i wypełnia twoje serce!

Nasza rada dla Ciebie

Ten pierwszy miesiąc roku zaprasza do powrotu do podstaw. Odnajdziesz swoje miejsce, a twoje serce jest wystarczająco duże, aby zadbać o innych i o siebie. Poczuj piękną bezwarunkową miłośc!

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko