Dzisiaj, Wtorek 06 Czerwiec 2023Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Styczeń 2021

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2021

Czeka cię zimowe spojrzenie w głąb siebie i korzystny wpły na osobowość! Energie Koziorożca i Słońca do 19 i Merkurego do 9 zapraszają do myślenia i zadawania sobie pytań. Saturn i Jowisz przybywają do twojej konstelacji, sprzyjając pięknemu początkowi. Zwiększa się poczucie odpowiedzialności, pierwsza dekada staje się groźna! Miłośc jest przyjazna aż do 11, wtedy może albo ukryć się przed oczami świata, albo zamilknąć, począwszy od 10 dnia. Podczas podróży lub spotkań Marsa w Baranie jesteś pobudzony do szóstego dnia, ale uważaj na nieporozumienia rodzinne lub towarzyskie od 7 do 30, dyplomacja będzie najlepszą bronią! Od 20 dnia Słońce wraca do domu i dołącza do programu Merkury: pojawia się energia o wysokiej mocy i piękna aura. To miły miesiąc!

Miłość

Przez cały pierwszy tydzień miłośc wpływa na ciebie i poprawia nastrój, Wenus i Mars ogłaszają synergię między twoimi uczuciami a pragnieniami. Następnie uspokajają się, Wenus staje się tajemnicza i zimna, podczas gdy Mars pobudza twój znak w nadmierny sposób. Niektóre sytuacje są możliwe, nie myl entuzjazmu z pośpiechem. Odpuść w przypadku nieporozumień, miłośc jest naprawdę warta dyplomacji!

Nasza rada dla Ciebie

Zima naprawdę do ciebie pasuje, wpływa na twoją złożoną osobowość. Lubisz działać i reagować na otoczenie. Saturn i Jowisz w twoim znaku powodują wielką radość, ale patrz uważnie, jest to długotrwały proces. Początek roku jest rześki, ale nie zimny!

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2021

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko