Dzisiaj, Niedziela 16 Maj 2021




Horoskop

Horoskop dla Ryby na Styczeń 2022

Isabelle Fortes | 01/05/2021 - zmodyfikowano 16/05/2021

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2022

Uczysz się pustki bez konieczności zajmowania jej za wszelką cenę. To wszystko już ci nie służy: książka adresowa, przedmioty i szafy zbyt pełne, puste rozmowy, co w końcu wyeliminujesz? Zasadniczo wiesz o tym doskonale i przez długi czas. Musisz po prostu iść i robić to bez zbytniego żalu i skruchy. Widzisz panoramę, daleko przed tobą i zdecydowałeś się do niej dotrzeć bez zbytniego opóźnienia. To prawda, że umiesz pływać i możesz pokazać się bardziej niż zdecydowanym. Jednak niektórzy mogą Cię nie doceniać, może to być najbardziej zaskakujące. Forma tajnego ogrodu pozwala odzyskać energię i iść naprzód z ufnością; to twoja największa siła.

Miłość

Ten miesiąc styczeń przyniesie ci marzenia. To wszystko, czego potrzebujesz. Tutaj jesteś, bez żadnych uprzedzeń co do tego, co może się zdarzyć, i stawiasz na świetlaną przyszłość. Kontynuuj tę ścieżkę, pojawią się zdarzenia i przyjmuj ich oczekiwaną formę. 26 i 27 dzień sprzyjają zmysłowym przyjemnościom.

Nasza rada dla Ciebie

Zważając na zalety i wady, będziesz naprawdę wiedzieć, co jest warte oszczędzania lub nie. Nie pozostań przy starych wzorach, które w dużej mierze przeżyły, nadszedł czas, aby zapisać tę pustą stronę, która otwiera się przed tobą.

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko