Dzisiaj, Poniedziałek 29 Maj 2023Horoskop

Horoskop dla Wodnik na Styczeń 2022

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2022

Twoja zuchwałość prowadzi cię dalej niż początkowo sądziłeś, nawet podejmując ryzyka. Mimo to czujesz się ambiwalentny: po jednej stronie jesteś gotowy do skoku do wody; z drugiej strony zaciągasz hamulce. Będziesz musiał zająć stanowisko raz na zawsze, aby odzyskać zaufanie. Jeśli profesjonalna strona jest mniej pomocna niż zwykle, nie można cię za to winić. Rzeczywiście, pewna powściągliwość w obliczu nowych reguł lub nowych współpracowników pozwala ci korzystać z okresu obserwacji. To robi ci przysługę. Nie spiesz się, a twoje analizy będą, jak zawsze, bardzo dobre. Jeśli na początku miesiąca ktoś spróbuje cię odwieść, będzie to związane z jego wydatkami. To nie jest styczeń, w którym da się coś uczynić przeciwko komukolwiek.

Miłość

Jesteś zdeterminowany, zakochany wszędzie. W wyniku tego, pewne rzeczy z partnerem są w ciągłym ruchu; chociaż niektóre różnice w zachowaniu są godne uwagi. W tym okresie preferujesz jeden na jednego, a mniej jesteś skłonny do dużych zgromadzeń przyjaciół i wycieczek zespołu. Nie chodzi o to, że czujesz się mniej energiczny, ale cenisz sobie komfort i prywatność.

Nasza rada dla Ciebie

Nie próbuj podnosić księżyca, nosi maskę i bawi się z tobą. Zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca. Jest zgoda na zasadzkę, pokażesz karty trochę później i wygrasz zakład.

Wodnik: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2022

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Miesięcznie
Roczna
Biorytm
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko