Dzisiaj, Piątek 24 Maj 2024Horoskop

Miesięczny Horoskop na Styczeń 2023 dla Rak

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2023

Wchodząc w ten rok masz poczucie, że jesteś obserwowany! Energia emanująca z Barana i Koziorożca wywiera na ciebie presję. Daje ci poczucie, że nie możesz zrobić wystarczająco dużo i że twój szef lub małżonek nigdy nie są zadowoleni. Szóstego, gdy w twoim znaku tworzy się pełnia księżyca, strzeż się, ponieważ możesz zostać zaatakowany przez negatywne energie! Jednak, aby się nie poddać, otrzymujesz niezawodne wsparcie Neptuna i Urana jako przyjaznych znaków. Zapraszają cię do spojrzenia na wydarzenia z innej perspektywy tak, aby cię nie zraniły. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, atmosfera nie sprzyja kolacjom przy świecach i romantyzmowi. Z drugiej strony sprzyja intelektualnej dyskucji. Czy to cię kusi? Miłośc pomiędzy 4. a 27. Wenus w Wodniku nie sprzyja okazywaniu uczuć. Z drugiej strony intelektualne rozmowy są bardzo ciekawe. W tej atmosferze, pozbawionej delikatności poczujesz się samotny. Od 28. Wenus w Rybach budzi w tobie hojność i czułość.

Nasza rada dla Ciebie

Jeśli naprawdę tego chcesz, możesz wykorzystać emocje i wahania nastroju na swoją korzyść. W jaki sposób? Okazując swoim przeciwnikom uczucia.

Rak: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
Kolor
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko