Dzisiaj, Wtorek 27 Luty 2024Horoskop

Horoskop dla Ryby na Styczeń 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2023

Rozwijasz się w spokojnym i lekkim okresie. Energie emanujące z Koziorożca pomagają uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i przyciągają tylko odpowiednich ludzi. W przypadku nieoczekiwanych trudności przynoszą rozwiązanie. W tym sprzyjającym klimacie masz wszelkie szanse, aby twoje życzenia się spełniły. Jednak te zdarzenia mogą na dłuższą metę wydawać się stratą czasu. Czujesz się, jakbyś krążył w kółko. Mars w Bliźniętach sprawia, że wychodzisz ze strefy ochronnej. Działa tak, że wyglądasz uroczo. Przed podjęciem decyzji, która później cię zawstydzi, porozmawiaj z kimś, komu ufasz i kto jest dobry w udzielaniu rad.

Miłość

Twoje uczucia są ustabilizowane. Masz problem z ich wyrażaniem. Inni nie do końca to rozumieją. Dzięki Wenus przechodzącej przez twój znak 28. wiesz, gdzie jesteś. Twoja miłośc zmierza we właściwym kierunku.

Nasza rada dla Ciebie

W tym miesiącu dotrzymuj obietnic. Zwracaj uwagę nie tylko na wygląd. Zapobiegnie to marnowaniu czasu na nierealne plany, które zagroziłyby twoim ambicjom.

Ryby: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
tarota
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko