Dzisiaj, Sobota 09 Grudzień 2023Horoskop

Horoskop dla Waga na Styczeń 2023

Isabelle Fortes

Twoje prognozy astralne na Styczeń 2023

Twój znak korzysta z niesamowitych energii emanujących z Wodnika i Bliźniąt. Rozszerzają twoje pole działania. Oferują zmianę pomysłów. Łączą cię z ludźmi, z którymi odbierasz na tej samej fali. Łagodzą poczucie osamotnienia pochodzące od Koziorożca. W tej atmosferze sprzyjającej spotkaniom i zaproszeniom istnieje duża szansa, że nie poczujesz upływu czasu. Uważaj jednak na wpływy powodowane przez pełnię księżyca około 6. Zakłócają twoje myślenie, co może spowodować, że postawisz się w trudnej sytuacji. Jeśli chodzi o sprawy sercowe, Jowisz wskazuje na piętę achillesową: zaangażowanie. Zamiast zagłębiać się w meandry różnych sprzeczności, przeanalizuj ważny temat.

Miłość

Między 4. a 27. Wenus w Wodniku ożywia obszar twojej miłości, wypełniając ją wszystkimi jej zaletami. Rozprasza mrok poprzez swoje genialne pomysły. W tym twórczym i zmysłowym stanie umysłu twoje uczucia wychodzą z marazmu i izolacji.

Nasza rada dla Ciebie

Energie wywierają na ciebie presję. Jeśli chcesz uniknąć kryzysów, nie graj w ich grę. Zamiast tego patrz na wszystko z przymrużeniem oka.

Waga: Bezpośrednie linki horoskopu na rok 2023

Przeczytaj swój horoskop dla:

Dziś
Jutro
Pojutrze
Tydzień
Miesięcznie
Roczna
wznoszący
Twój horoskop przez e-mail:
Twoja rejestracja jest zarejestrowana, dziękuję za zaufanie. Wkrótce otrzymasz codzienny horoskop bezpośrednio w skrzynce odbiorczej.
Blisko
Adres e-mail jest nieprawidłowy lub już zarejestrowany.
Blisko